




Сучасний стильний та практичний світильник на 2 лампи для невеликих приміщень
власного виробництва від компанії Grand Versal. Серія "Модерн".

Ця люстра - ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, функціональність та елегантний дизайн. Вона призначена для приміщень з невеликою висотою стелі (приблизно 2,5 метра) та площею від 5 до 12 квадратних метрів. Чудово доповнить сучасний дизайн або стане яскравим акцентом в монохромному інтер’єрі кухні, спальні, коридору або дитячої кімнати. Два плафони забезпечують рівномірне розсіювання світла, створюючи затишну атмосферу.


Особливості:
-
Виготовлений з натуральних матеріалів: МДФ та металу, плафони зі скла.
-
Проста установка: Світильник повністю зібраний, вам потрібно буде лише прикрутити плафони і змонтувати його на місці.
-
Підходить для невисоких приміщень: Завдяки своїм компактним розмірам і ефективному дизайну, він ідеально підходить для невеликих кімнат з низькою стелею (близько 2,5 м) площею 5-12 м кв.
-
Можливість установки на натяжних стелях: Цей світильник підходить для встановлення на натяжних стелях.

Ця люстра - ідеальний вибір для тих, хто шукає стильне практичне та естетичне освітлення. Придбайте її за доступною ціною та створіть затишок у своєму приміщенні!

Оберіть цей світильник для вашого приміщення і насолоджуйтеся якісним освітленням!
Також, цей світильник наявний в інших кольорах. Перегляньте та оберіть свій варіант:
-
Чорно-біла комбінація додає стильності і відмінно вписується в будь-який інтер’єр.
-
Біло-сірий варіант - для мінімалістів та поціновувачів сучасного стильного дизайну.
-
Коричнево-бежевий для шанувальників класики.
Виберіть свій улюблений колір та створіть неперевершений інтер’єр!
Переходьте і дивіться більше універсальних люстр нашого виробництва.
Стосовно питань гурту звертайтеся до менеджера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | МДФ, Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 175~250 В |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Лампочка |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Циліндр |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 23 см |
| Вага | 2 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Ні |
- Ціна: 2 063 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2800-26-2
Сучасна стильна стельова люстра на кухню в спальню дитячу кімнату світильник в коридор кабінет Модерн/2 біло чорний
2 063 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 777-80-15люстри
- +380 (66) 836-03-33Металоконструкціїї, меблі, сходи


