-7%








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий скляний плафон Е27 бурштинового кольору для люстр та світильників у мінімалістичному стилі або для оригінальних одинарних підвісів.
Діаметр плафону - 10 см, діаметр отвору - 50 мм (під великий патрон – Е27). Висота плафону - 15,5 см.
Ретельно заміряйте потрібний отвір під патрон! Цей плафон має великий отвір (5 см!) і бортик навколо нього висотою 3-4 мм, тому може "не сісти" на металеву частину світильника (підпатронник)!
Найкращий вигляд буде мати з філаментними лед-лампами.
Колір товару на фото дуже залежить від налаштувань кольорового діапазону на екрані ввшого телефону чи монітору!
Ретельно перевіряємо перед відправкою та надійно пакуємо.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Плафон |
| Область застосування | Для домашнього освітлення, Для офісно-торгового освітлення, Для промислового освітлення, Для вуличного освітлення, Для святкового освітлення |
| Форма | Циліндрична |
| Структура плафона | Цілісна |
| Тип поверхні | Прозора |
| Матеріал виготовлення | Скло |
| Напруга | 220 В |
| Колір | Коричневий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип патрона | Гвинтовий |
| Цоколь | E27 |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Спосіб монтажу | Різьбовий |
| Розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Діаметр | 100 мм |
- Ціна: 372 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5021
Великий прозорий плафон стакан для люстри скляний абажур для стельових та підвісних світильників лофт Е27 бурштиновий
400 ₴
372 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 777-80-15люстри
- +380 (66) 836-03-33Металоконструкціїї, меблі, сходи
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

